תקנון האתר


האתר אינו מהווה תחליף לייעוץ תזונה בשום אופן וייתכנו סטיות 5%-10% בגרמים של המנות.

תקנון השימוש באתר הנ"ל נכתב בלשון זכר אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד.  

קדימון

אתר -promeal.co.il  הוא אתר המשתמש כאתר למשלוחי אוכל בריאים ומדודים בהתאמה אישית ייצוגי עבור "pro meal" והנך מוזמן לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן: בנוסף השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן.והנם שמורים אך ורק לחברת פרו מיל אין להשתמש במידע לשימוש מסחרי כזה או אחר.הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.  
 

קניין רוחני  

האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ"ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר pro meal ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מאתר בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד,גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.  

תוכן האתר  

אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר.  קישורים לאתר חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.  התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של "pro meal" ואין לעשות בהם שימוש אשר נועד את האמור בתקנון זה (ראה סעיף3) למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.  

ניהול משתמשים ומבקרים באתר

הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת הIP של המחשב שלו, כתובת ה MACID של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש. צוות האתר / הנהלת האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר / מנויים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לה תהה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר "promeal

גילוי נאות

באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז(במיוחד עבור משתמשים רשומים ומנויים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה. בכל העת ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.  

איזור שיפוט

בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלעה כל מחולקת אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד במחוז תל אביב.  

ביצוע הרכישה באתר

סיום הרכישה, בתום מילוי "עגלת הקניות", יבוצע בלחיצה על כפתור "לתשלום" על הלקוח יהיה להזין את הפרטים המבוקשים בתהליך סגירת ההזמנה.  

בסיום התהליך יתקבל דף המציג את פרטי ההזמנה ומספר הזמנה ייחודי שיהווה אסמכתא לשליחת הזמנה.  

בעת מילוי הפרטים הנדרשים, כאמור לעיל, למעט במקרה בו מתבצעת הזמנה בפעם הראשונה.  

הלקוח מצהיר כי ידוע לו שאבטחת המידע המוזן לאתר נעשית באמצעות תוכנת אבטחה SSL הנהוגה באתרי מסחר אלקטרוני כדוגמת promeal וכן באמצעות סיסמא שהלקוח מתבקש להקליד בשלב הכניסה ל"דף הקופה."

התשלום

התשלום בגין קנייה באתר יתבצע באמצעות כרטיס אשראי ואו Pay-Pal השייך ללקוח המזמין ואשר פרטי זהותו תואמים את הנתונים שהוזנו למערכת בדף "פרטי לקוח". ככל שיבחר הלקוח להשתמש בכרטיס אשראי אחר, יזין את כל הפרטים כנדרש באתר, ופרטי כרטיס זה ישמרו יחד עם פרטי כרטיס האשראי הקיימים באתר.  

דמי משלוח

promeal שומרת לעצמה את הזכות לעדכן את דמי המשלוח מעת לעת ועל פי שיקול דעתה ואינה מתחייבת להודיע מראש על השינוי. בקניה דרך אתר הקניות pro meal בנוסף למחירי המוצרים יחויב הלקוח בדמי משלוח כפי שפורטו וצוינו באתר עפ"י ההזמנה לפי אזורי חלוקה/משלוח.  

דמי המשלוח ייגבו בגין כל מספר הזמנה. מובהר כי לקוח שתואם עמו משלוח ולא היה בביתו במועד שתואם עמו, יחויב בתשלום המלא של הערכה והמשלוח , בהתאם לתעריפים הקבועים באתר.  

דמי שירות בגין איסוף עצמי – ללא חיוב.   

אספקה

מובהר כי אספקת המוצרים בגין הזמנה שתתקבל תתבצע בכפוף לאישור העסקה ואמצעי התשלום ע"י חברת האשראי (בתשלום בכרטיס אשראי)  

בעת מילוי ההזמנה יוצג ללקוח מועד האספקה בהתאם למיקום האיסוף העצמי/מיקום אזור משלוח מבוקש. הלקוח יבחר את התאריך ואת "חלון הזמנים" שהוא מעוניין שבו יסופק המשלוח מתוך רשימת מועדים אופציונליים שתוצג באתר בעת מילוי ההזמנה על ידי הלקוח. כל "חלון זמן" יהיה באורך של שלוש שעות או בכל אורך אחר שיקבע על ידי האתר. מובהר כי pro meal תציע מועדים לאספקה בהתאם ליכולת האספקה שלה באותה עת ובכפוף לשיקול דעתה הבלעדי. תאריכי אספקה יוצעו החל מ 48 שעות ממועד אישור ההזמנה. אי עמידת pro meal במועד האספקה המבוקש לא יפטור, בכל דרך שהיא, את הלקוח מחובתו לשלם ל pro meal בגין האספקה 'pro meal תפצה את הלקוח בגובה דמי המשלוח בגין עיכוב כאמור העולה על שעתיים  בכפוף לקבלת פנייה מאת הלקוח בגין העיכוב האמור. הלקוח לא יהא זכאי לפיצוי נוסף מכל סוג שהוא מעבר לפיצוי האמור לעיל.

pro meal תהא רשאית לבטל הזמנה מכל סיבה שהיא .pro meal לא תהא אחראית ולא תישא בכל נזק ישיר, עקיף, תוצאתי או מיוחד שנגרם ללקוח או לצד שלישי​ בגין ביטול​הזמנה כאמור, לרבות אם ביטול ההזמנה נובע מכך שהמוצר אזל במלא יוכו.'

החזרת מוצרים  

על הלקוח לבדוק את תכולת המשלוח עם קבלתו ולערוך השוואה הן להזמנה באתר והן לתעודת המשלוח שתימסר לו בעת האספקה.  

במקרה שתתגלה ​אי התאמה​ בלבד של המוצרים בעקבות הבדיקה הנ"ל לעניין המוצרים המסופקים, על הלקוח להודיע על כך באמצעות דוא"ל /טלפון לשירות לקוחות של pro meal ​בתוך 3 שעות מקבלת המשלוח​. מוקד שירות לקוחות יתאם עם הלקוח את ההשלמה/ההחלפה/ההחזרה של המוצר/ים ו/או את החיוב/הזיכוי הכספי של הלקוח, לפי העניין וככל שמתחייב על פי כל דין.  

פרטי בית העסק: מייל ליצירת קשר info@promeal.co.il  טלפון:0538000182  כתובת: כורזין 5 גבעתיים 5358305