>

אודות PRO MEAL

image

חברת פרו-מיל:

קונספט ה-meal prep הוא חדש ומרגש,שפשוט הופך את האכילה לבריאה וקלה יותר.
אנו מאפשרים לך להזמין ארוחות טריות,מאוזנות ושקולות,מבלי להתעסק בכל הטרחה שמסביב.
השירות שלנו הוא אידיאלי לכל מי שרוצה לאכול בריא! לאתלטים,ספורטאים,לרגישים למזון,ולמשפחות/אנשים שאריכות ימים וזמן הוא ערך יקר עבורם!
אנו נשלח עד פתח הדלת /בנקודות חלוקה,אוכל מוכן וטרי,כל מה שנותר לך לעשות הוא לבחור מסלול.
התפריט שלנו מגוון ,ואנו כל הזמן עובדים על רעיונות חדשים וטעימים למנות חדשות.
צוות השפים שלנו משתמש רק בחומרי גלם טריים ,ללא תוספי מזון ומוצרים מעובדים,כל התפריטים נכתבו ע"י תוזנאים מנוסים ומתמחים בתחומם.
המטבחים שלנו סטרילים ! ומותאמים לרגישים למזון.

השף אסי דהן:

מבשל למעלה מ-20 שנה עם נסיון עשיר במגוון מטבחים בעולם. 
לאחר לימודי קולינרייה בארה"ב ומגורים של כ-12 שנה ,בהם התמחתי במגוון מטבחים כגון:מטבח מקסיקני ,אסיאתי,קליפורני,ובישול בהתאמה אישית לספורטאים .
ב-8 שנים האחרונות מאז חזרתי לישראל אני מתמחה בסדנאות בישול פעילות, רבות משתתפים .בעיקר לחברות גדולות אשר רוצות להוביל את המועסקים שלהם לשינויי צמיחה וספורט .מנחה ומלמד קורסי דגל מהמטבח הבריא מסביב לעולם. בעל חברת"פרומיל-סטרט אפ קולינרי שמתעסק בעיקורו בתזונה מדוייקת ובעבור אנשים אשר מחפשים איכות חיים בריאה שמשלבת כושר ,התמדה, ועמידה ביעדים. אנו מלווים תהליכי שינויי לאכילה ובישול בריא ונכון מהמקום של נסיון עשיר ואישי ובעיקר מקצועי. בנוסף אסי הינו שף פרזנטור של חברת אלקטרולוקס ו- e.e.g מפתח מתכוני בריאות ומייצג את החברה בתערוכות מזון. מתאמן בקרוספיט במועדון מקצועי מזה כ-3 שנים באופן שוטף, והשף העיקרי של מתאמני הבוקס.

כתבות ומאמרים

אנחנו ממליצים לכולם לקרא את הכתבות שלנו- לגמריי בחינם!